myjenaehrle.pl

Poradnik

Na niektórych stacjach odkurzacze EHRLE są całe czerwone na niektórych metalowe. Czy takie odkurzacze różnią się od siebie np. mocą?

Można śmiało powiedzieć, że odkurzacz stacjonarny stał się już nieodzownym elementem wyposażenia standardowego myjni, po który chętnie sięgają Inwestorzy. Taki wymóg został podyktowany rosnącym zapotrzebowaniem ze strony Klientów.
 

Odkurzacze stacjonarne EHRLE nie są wymagającymi urządzeniami. Wykazują dużą odporność na panujące warunki atmosferyczne, a zatem z powodzeniem funkcjonują przez cały rok. Firma EHRLE oferuje odkurzacze jedno- i trójfazowe zarówno w wersji  1- jak i 2-stanowiskowej. Dodatkowo posiadamy odkurzacze dostępne w obudowie ze stali nierdzewnej oraz stali galwanizowanej, malowanej proszkowo na dowolnie wybrany przez inwestora kolor. Oprócz samych odkurzaczy posiadamy szeroką gamę dodatkowych akcesoriów, jak np.: izolację redukującą natężenie hałasu, trzepaczkę do dywaników oraz specjalną wyspę do montowania urządzenia. Odkurzać można ponadto wyposażyć w specjalny KeySystem, który obsługuje kluczyki lojalnościowe. Wielu klientów zwraca uwagę na ciekawy design naszych odkurzaczy, który odbiega od sztywnej, prostokątnej bryły na rzecz kształtu bardziej przyjaznego oku. Co istotne, nasze odkurzacze jako jedyne posiadają komputer sterujący